Misja Afganistan

Lubicie polskie seriale? Jeśli tak to w najbliższą niedziele swoją premierę telewizyjną będzie miał nowy serial wyprodukowany przez Canal Plus „Misja Afganistan”.

Być może będzie to serial przełomowy, gdyż jak sami twórcy o nim mówią: „postawiliśmy na realizm”. Czyli obserwowanie reakcji żołnierzy i przyswojenie przez aktorów wszelkich zachowań ze środowiska wojskowego. Ponadto klimatyczna muzyka w tle. Brzmi ciekawie, gdyż polskie seriale i realizm to zawsze dwie osobne sprawy. Poza tym produkcje Canal Plus zawsze stały o ten jeden poziom wyżej.

Klika słów o fabule. 13-odcinkowy serial „Misja Afganistan” przedstawia pół roku z życia polskiego kontyngentu na misji. Pokazuje, na czym polega praca żołnierzy, jak wygląda ich życie w afgańskiej bazie, z jakimi wyzwaniami muszą się zmierzyć i jak silnych emocji doświadczają. Historia opowiada o żołnierzach II plutonu pierwszej kompanii piechoty zmechanizowanej z Wędrzyna, pod dowództwem młodego oficera – porucznika Pawła Konaszewicza (Paweł Małaszyński).

Pierwsze dwa odcinki zostaną wyemitowane 14 października na Canal Plus i co najważniejsze nie będą zakodowane.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.