Uwaga, uwaga! Konkurs!

Uwaga wszyscy czytelnicy Bloga! Mam dla Was konkurs z nagrodami. To pierwsza tego typu inicjatywa na blogu, dlatego tym milej mi informować Was o konkursie.

Jest on związany z wyprodukowanym przez Canal + serialem „Krew z Krwi”. Utrzymana w klimacie dramatu sensacyjnego „Krew z Krwi” to pełna emocji i zaskakujących zwrotów akcji opowieść o kobiecie, która po tragicznej śmierci męża rozpoczyna niebezpieczną grę z mafią, by ratować siebie i dzieci. Kreowana przez Kuleszę Carmen wpisuje się w najnowszy nurt amerykańskich i europejskich seriali, w których  pierwszoplanową rolę odgrywa silna, dojrzała i kontrowersyjna kobieta. Z pewnością jest to pozycja ciekawsza niż obecne pseudo-seriale produkowane przez inne stacje komercyjne. Serial ten zobaczyć będziecie mogli na stacji Canal Plus już od 3 września.

Wróćmy jednak do samego konkursu. Zasady są proste. Wystarczy wysłać na adres: paweuualternativblog@gmail.com nazwiska pięciu aktorów występujących w serialu „Krew z Krwi”. Wiadomość należy zatytułować „Konkurs 1” oraz podpisać swoim imieniem i nazwiskiem oraz miejscowością. Nagrodami są kubki termiczne z wypalonymi autografami aktorów, grających w serialu. Spośród poprawnych odpowiedzi wylosowanych zostanie dwójka zwycięzców. Na zgłoszenia czekam do jutra (28.08.2012) do godziny 24:00. Powodzenia!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.