Justice – Audio, Video, Disco

Francuski Duet po czteroletniej absencji wraca z mocno równym albumem.

W 2007 roku rządzili na imprezach, potańcówkach i wszelkiego rodzaju grillach. Każdy oglądał ich fajne, kolorowe i pełne luzu teledyski (najbardziej pamiętny ten z koszulkami z „D.A.N.C.E.”). Tak, to były hity. Co tym razem nam zaserwowali Gaspard Augé oraz Xavier de Rosnay?

Tym razem obrońcy krzyża jakby z mniejszą pompą, jest mniej przebojowo i mniej tanecznie. „Audio, Video, Disco „(3 składniki sukcesu tego bandu) to album jakby bardziej przemyślany i wyrównany. Na prawdę ciężko tutaj o taki mega hit a la „D.A.N.C.E.„, można na siłę w to miejsce wciskać „On’n’On„, które jest najbardziej popowe i melodyjne czy też „Civilization”, które odznacza się fajnym refrenem, ale jednak trzeba powiedzieć jedno: sorry, to kurka nie jest „TO”. Mimo tego, że brakuje tutaj takich typowych parkietowych killerów to ta ich nowa płyta przypadła mi do gustu. Umilała mi ostatnio dość sporo czasu. Może te utwory nie będą błyszczeć na tegorocznych imprezkach, ale z pewnością będą słusznym rozwiązaniem jako podkład do polania kolejki.

Czas spędzony na słuchanie tych jedenastu kawałków upływa bardzo szybko, także uważam, że warto poświęcić czas jednej połowy meczu piłkarskiego na przesłuchanie „Audio, Video, Disco”. Album ten z pewnością nieco urozmaici jesienne wieczory i doda do nich nieco życia. Ocena: 6/10.

posłuchaj

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Justice – Audio, Video, Disco

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.