Black Kids – Partie Traumatic

Myślałem, że są z Anglii. Na serio. Wygłodzeni kolesie z rozczochranymi czuprynami, dwie brzydko-grube baby plus kolorowe wdzianka. Wypisz, wymaluje typowy produkt MTV2 na potrzeby bogatych angielskich dzieci.

A oni tym czasem z Florydy. W sumie USA słynie z grubych bab. Kto ogląda Ala Bundy’ego ten wie. Natomiast wokalista mimo, że jest czarnuchem to po jego manierze wokalnej dochodzę do wniosku, że musiał jakiś czas przebywać na Mazurach bo zaciąga niemożliwie. Być może Floryda to takie Mazury Stanów Zjednoczonych.

Wracając do Black Kids. Mieli być odkryciem roku 2008. Nie są. Głównie z tego powodu, że na to miano nie wystarczy obecnie jedna dobra EPka i parę piosenek na płycie długogrającej. A szkoda bo pomysł w założeniu był dobry.

Miało być tanecznie, hiciarsko, słodko i przyjemnie. Powrót do przeszłości, lata 80. Niestety wyszło całkiem inaczej. Wyszło wtórnie. Powiewa nudą. Zamiast wpaść w zabawowy nastrój chce mi się ziewać. Płyta tak sobie. Przesłuchałem dwa razy i nie potrafię zanucić żadnej melodii oprócz ich pierwszego singla. Dobre piosenki z EPki Wizards of Ahhhhs plus reszta zapchajdziur. Gdyby od początku do końca płyta składała się z utworów a la I’m Not Gonna Teach Your Boyfriend How to Dance With You to ok. Ocena na 8 i debiut roku. A tym czasem ledwo 4.

Nie chce mi się już pisać jacy to oni słabi. Następnym razem napiszę o płycie, która nie zawiodła a niedawno wyszła. Tym czasem posłuchajcie jednego z najlepszych singli tego roku. Klik

Reklamy

8 uwag do wpisu “Black Kids – Partie Traumatic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.