The Simpsons Movie

Po 18 latach nadawania tego wspaniałego serialu pojawiła się w kinach wersja pełnometrażowa. Czy warto jednak wydawać 20 złotych na to by obejrzeć ten film w kinie gdy można zobaczyć odcinki serialowe w telewizji?

Po obejrzeniu wersji kinowej mówię: „nie warto”. Spodziewałem się czegoś więcej. Oglądam codziennie rano na Canal Plus odcinki Simpsonów i szczerze mówią, więcej jest zabawnych gagów w 20 minutowym odcinku niż w dwu godzinnym filmie nazwanym The Simpsons Movie.

Amerykanie zrobili raczej film rodzinny, coś dla pięcioletnich dzieci. Serialowe losy Homera są dużo mądrzejsze i bardziej życiowe. Ten serial pokazuje nasze współczesne społeczeństwo. A co jest z filmem? Jakaś świnia, Homer wyjeżdża na Alaskę, zagłada miasteczka Springfield, Bart woli swego sąsiada od swego ojca itd . Fabuła przeciętna.

Plusy jakich się doszukałem to Arnold Schwarzenegger jako prezydent USA oraz wizja Alaski przez amerykanów. Ogólnie mówiąc jeśli chcesz się pośmiać z Homera i jego szalonej rodzinki to lepiej spraw sobie pakiet z Canal Plus bo kinowa wersja jest słaba. Polecam natomiast ten film wszystkim mamusiom i tatusiom by zabrali swoje małe dzieci na ten film. Ocena: 2/10.

Reklamy

4 uwagi do wpisu “The Simpsons Movie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s