The October Leaves.

The October Leaves to jeden z najbardziej wyróżniających się zespołów młodego pokolenia w Polsce.

Zespół powstał na Śląsku czyli w województwie z, którego wywodzą się takie grupy jak Myslovitz, Penny Lane czy też Negatyw. Rybnicki band powstał w 2004 roku i został założony przez czwórkę przyjaciół z I Liceum Ogólnokształcącego w Rybniku.

Zespół składa się z czterech charyzmatycznych muzyków, którzy obecnie sami są sobie menadżerami. W skład zespołu wchodzą: Kamila Bartkowiak (wokal), Szymon Bartkowiak (gitarzysta), Adrian Wuwer (basista) oraz Piotr Szopa (perkusista).

Muzyka The October Leaves to połączenie brit-popu z indie rockiem. Muzycy obecnie pracują nad demem, jednak na ich oficjalnej stronie (link z prawej strony) można posłuchać utworów grupy. Wszystkie piosenki są napisane w języku angielskim, gdyż zespół próbuje zaistnieć na rynku zagranicznym. Najbardziej wpadający w ucho kawałek to Duplicity oraz 10 second of Love.

Miejmy nadzieje, że zespół w najbliższym czasie wyda Demo a później pierwszy album. Oni po prostu nie mogą zmarnować swojego talentu i świetnego pomysłu na muzykę!

Reklamy

5 uwag do wpisu “The October Leaves.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s